2013 puszczony z dymen

Dodano: 1st stycznia 2014

Udostępnij

“Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma” czyli coroczne „śniadanie na … ”

Brak zimowej scenerii oraz dodatnia temperatura nie zniweczyły corocznej tradycji puszczenia z dymem Starego Roku.

Od wielu już lat legendarnym miejscem Sabatu Negatywnych jest Folusz. Miejsce to ma w sobie niezwykłą magię oraz moc do podejmowania Noworocznych postanowień.

Nie inaczej było i tym razem, godzina 4ta oznaczała koniec wylegiwania i czas pakowania klamotów, kabaniny i nieodzownego talizmanu Negatywnych „Orzeszka” do bagażnika i w drogę.

Krótki postój w Jaśle pozwolił na dokompletowanie do pełnego stanu autobusu Grzegorza (fotograf zaprzyjaźniony z Grupą Negatywnych, miłośnik “Kwiatów Podkarpacia”)

Zabawy, tańce, hulanki … ale wszystko co dobre szybko się kończy więc i czas Sabatu dobiegł końca, jak zawsze z nowymi wyzwaniami i postanowieniami na Nowy Rok o których już niebawem będziemy Państwa informować.

Pierwszą informacją jest decyzja Grupy:

o wspólnym wyjeździe na nocne focenie o którym więcej informacji już niebawem znajdziecie Państwo na Forum do którego odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

Na Nowy Rok zwykło się mawiać, że to dobra okazja do tego aby się zmienić.

Jako Grupa Negatywni pragniemy życzyć Państwu abyście nadal pozostali sobą i nie pozwolili zniszczyć w sobie tego co wyróżnia Was w tłumie.

folusz1 folusz2 folusz3 folusz4 folusz5 folusz6 folusz7 folusz8 folusz9 folusz10 folusz11 folusz12 folusz13 folusz14 folusz15 folusz16 folusz17