Śladami Królów Polskich

Dodano: 25th października 2009

Udostępnij

san9 Chcąc oderwać się od znanych nam regionów naszego miasta i okolicy, postanowiliśmy sprawdzić jak na żywo prezentuje się miasto serialowego “Ojca Mateusza”, a także stara siedziba królów polskich. Jak zawsze pobudka znacznie wcześniej niż słońce nie zrobiła na nas wrażenia i wraz ze wschodem słońca dotarliśmy do Sandomierza w rozszerzonym składzie,a mianowicie Podraz, Forest, Pajonk, Grebo i nasz nowy kolega Rafał Kuczek vel “Joker”. Brakowało nam bardzo Anii i Jankesa, ale czasami bywa tak, że człowiek po prostu nie może.

Pogoda była naprawdę wyjątkowa, ciepłe słoneczko pięknie oświetało Wisłę oraz mgły nad nią wędrujące, więc niewiele myśląc, zaraz po przyjeździe pojechaliśmy nad wodę, łapać magiczne chwile wschodzącego słońca. Udało nam się również zwiedzić barkę oraz pogawędzić z ochroniarzem, którego zbudziliśmy z porannej drzemki.

Kolejnym przystankiem był piękny rynek Sandomierza. Myslę, iż rozpisywanie się i zachwyt na pięknem tego miasta jest tu zupełnie nie na miejscu – zdjęcia oddają klimat i urok zabytkowych ulic podczas pięknego wschodu.

Jak zawsze również nie zabrakło zdjęcia grupowego zrobionego magicznym obiektywem Greba.

A na powrocie kawa, ciasteczko i dużo wesołych rozmów – to również jest już stałym punktem naszych wspólnych wypadów