Ania Wystawia Się w Krośnie

Dodano: 25th października 2009

Udostępnij

img9554e Chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa na zbiorową wystawę fotografii zorganizowaną przez grupę słuchaczy fotografii z Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie. Jedną z wystawiających tam osób jest nasza Ania Mika, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Bohaterami ich zdjęć są Smolarze, Kurzacze, Uhlarze, jak określa się ludzi zajmujących się wypałem. Temat bardzo trudny, a jakżę wyjątkowy, ukazujących ludzi żyjących w zupełnie innym świecie, niemalże “poza” cywilizacją, dla których praca jest synonimem życia, którzy cały swój czas angażują w to co robią. Żyjąc w pracy, nadają każdej chwili wyjątkowy wyraz, każdej czynności wyjątkową aurę. Ich świat jest tak zupełnie różny od tego wszystkiego co nas otacza, że każda próba zachowania świadectwa ich działanoścu jest unikatowa i godna ukazania światu.

Prócz Anii Swoje zdjęcia pokazują również : Michał Bałon, Paweł Guder, Sabina Guzik, Magdalena Konop, Marcin Kuncio, Beata Motuk, Jacek Raus, Krzysztof Salak, Karol Tajak.

Wystawa znajduje się w Galeria Fotografii Grudysz w Krośnie i będzie można ją oglądać do końca listopada.

ZAPRASZAMY