Beskid Niski Grzegorzowi Dziubie Bliski

Dodano: 6th czerwca 2014

Udostępnij

Całkiem niedawno można było podziwiać nasze zdjęcia z wypadów zimą w Beskid Niski, a tu już pojawia się kolejna wystawa związana z tym tematem.
Tym razem jest to bardzo Uroczysta Wystawa, gdyż powiązana ona jest z inauguracją naszego nowego Członka – GRZEGORZA DZIUBY, któremu region ten jest szczególnie bliski.
Jesteśmy Niesamowicie Zadowoleni z Faktu, iż nieodłączy kompan naszych ostatnich wypraw oraz przyjaciel naszej grupy – stał się jej pełnoprawnym członkiem! Grzegorz gratulujemy doskonałego wyboru!
Jak sam o sobie pisze „Fotografia to dla mnie nie tylko pasja, to również sposób patrzenia na otaczający mnie świat.Jestem amatorem, który w fotografii ciągle odkrywa coś nowego. Krytycznie patrzę na swoje zdjęcia, gdyż uznaję zasadę, że każde następne ujęcie może być lepsze.”
Przyroda to jego ulubiony temat „Szczególnie bliska memu sercu jest fotografia krajobrazu,wschody i zachody słońca to częste tematy moich zdjęć.
Gdy tylko mam czas wstaję przed wschodem i wyruszam w plener, starając się zamknąć w kadrze magię porannego światła, która czasami trwa zaledwie kilka minut.
Kocham obcować z naturą, rozpływać się w porannych mgłach, zatopić w rosie i uwieczniać to, co większość z Nas nie dostrzega.”
A że chłop romatyczny jest jak każdy prawdziwy facet dodaje na sam koniec piękną sentencje „Fotografia krajobrazowa jest dla mnie czymś, czego nie można powtórzyć dwa razy. Możesz być w tym samym miejscu codziennie, ale zawsze będzie inaczej.”
Przyjmujemy, Opijemy, Zdjęcia Pokażemy A Grzegorzowi Samych Sukcesów Życzymy!

Plakat_G_Dziuba_BeskidNiski1