Nasze spojrzenia

Dodano: 23rd marca 2009

Udostępnij

plakat-2

Mieszkamy, pracujemy, żyjemy, poruszamy się prawie, co dzień w tych samych miejscach. Przemykamy tylko z punktu a do punktu b i to wszystko. To, co jest pomiędzy nie ma znaczenia nie potrafimy w codziennej gonitwie zatrzymać się na tę jedną chwile ten jeden moment żeby zobaczyć, żeby spojrzeć na świat trochę jakby „z boku”. Przedstawiamy „Spojrzenia” na nasz świat fotografów zrzeszonych w grupie „Negatywni”. Zobacz inne spojrzenie na świat.

Każdy z nas te same miejsca widzi trochę inaczej. Czy ławka w parku pozostanie tylko ławką czy będzie to romantyczne lub wręcz mistyczne miejsce gdzie można zatrzymać na moment swoje życie…wszystko zależy od tego, jacy jesteśmy, co przeżyliśmy, ile mamy lat. Popatrz na świat oczami innych. Zapraszamy na wyjątkową wystawę „Spojrzenia”, na której zobaczysz czy to jest taki sam świat jak twój.

Zapraszamy cię do skorzystania z wyjątkowej okazji spojrzenia na świat oczami innych. Czy świat wygląda tak samo, czy już wszystko wiemy o miejscach, obok których przechodzimy, czy na pewno widzimy wszystko? Jedno jest pewne będziesz zaskoczony. Wyjątkowa wystawa „Spojrzenia” sprawi ze odkryjesz świat na nowo.

Albert Einstein mówił, że „Najpiękniejszym, co możemy odkryć, jest tajemniczość.”. Każde miejsce, każdą rzecz warto a nawet trzeba odkrywać żeby dostrzec jak piękny i wyjątkowy jest świat, nasz osobisty świat, w którym żyjemy i mieszkamy. Wyjątkowa wystawa pod tytułem „Spojrzenia” odkrywa przed tobą zapomniane tajemnice.