Sukces Pawła

Dodano: 6th sierpnia 2009

Udostępnij

SONY DSC Miło nam poinformować że bardzo negatywny kolega Paweł  dostał się ma warsztaty fotografii kreacyjnej oraz przegląd portfolio w ramach Festiwalu Fotografii Młodych Jarosław 2009. Oto reakcja Podraza na otrzymaną wiadomość:

Fantastyczna wiadomość – zasadniczo byłem w tak wielkm szoku, że nadal się zastanawiam czy się nie pomylili – a Pani powiedziała, że podobają im się moje zdjęcia ( cudownie ). Lekko się podbudowałem i zacząłem myśleć – hah o czym ? – czy to napewno jest miejsce dla takiego cienkiego fotografa jak Ja – wydaje mi się że to miejsce zdecydowanie dla ludzi o naprawdę wyjątkowych umysłach i spojrzeniu na świat – a JA nie wiem czy tak mam czy nie i nie mogę za żadne skarby tego wycenić ocenić itp. – więc pojadę , zabiorę ze Sobą zdjęcia i niech “Moc” ma mnie w opiece.

Oczywiście wrodzona skromność Pawła nie pozwala mu się przyznać do tego, ale i tak wszyscy wiedzą że ma wyjątkowe spojrzenie na świat, co w połaczeniu z wrażliwą duszą artysty owocuje wyjątkowo ciekawymi fotografiami.Jak widać w Jarosławiu też się na naszym Podrazie wyznali :)

Poniżej fotografie które zostaną zaprezentowane przez Pawła w Jarosławiu

Więcej informacji o festiwalu, programie i godzinach otwarcia  na stronie http://www.ffm.fotojaroslaw.pl/

Edycja 9 sierpnia 2009

Na przeglądzie 24 portfolia zostały poddane ostrej krytyce profesjonalnych recenzentów. Z tej grupy 6 zostało nagrodzone  jako wybijające  się na tle innych. W szóstce znalazło się portfolio Pawła nagrodzone wyróżnieniem.